5 کاری که باید قبل از سفر انجام داد

5 کاری که باید قبل از سفر انجام داد


قبل از سفر لیستی از کارهایی که باید انجام شوذ را آماده کنید تا در طول سفر به مشکل نخورید و از تمام لحظات سفر خود لذت ببرید . بنیامین پرواز بخش مهمی از این چک لیست را در اختیار شما قرار میدهد :


1. بسته بندی چمدان

انتخاب وسایل مورد نیاز که باعث میشود شما در سفر به مشکل نخورید و اگر نیاز به خرید لوازم مورد نیاز دارید در شهر خود خرید کنید خیلی بهتراست ، لباس های مناسب با مقصد را در چمدان خود قرار دهید . لوازم بهداشتی مناسب با پوست و موی خود را در بسته بندی کامل در چمدان بچینید زیرا ممکن است برندی که شما استفاده میکنید در مقصد به راحتی پیدا نشود .

@title


2. انجام امور مالی

صورتحساب ها را بپردازید ، امور مالی را به ترتیب دریافت کنید ، هر چقدر هم که زیاد باشد تا در طول سفر خود مشکلی برای منزل یا پرداختی های انجام نشده از سوی شما پیش نیاید . ثبوض مربوط به برق ، آب ، گاز و تلفن را حتما به روز کنید .

@title


3. برنامه ریزی مربوط به سفر

در یک تقویم برنامه خود را علامت گذاری کنید تا کمال استفاده را از روزهای خود در سفر ببرید . اگر احتتیاج به رزرو جای مخصوصی در مقصد هست رزرو آن را انجام دهید تا بتوانید دیدنی های مقصد خود را از دست ندهید .

@title


4. بررسی امور مربوط به خانه

اگر گلدان و یا حیوان خانگی دارید نیروی مناسبی جهت رسیدگی به آنها را استخدام کنید تا مشکلی برای گیاه و یا حیوان خانگی شما پیش نیاید .

@title


5. برنامه ریزی جهت رسیدن به فرودگاه

برای سفر های داخلی یک ساعت و سفرهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حضور داشته باشید . جهت به موقع رسیدن به پرواز برنامه ریزی مناسبی داشته باشید تا از پرواز جا نمانید .

@title