بهترین مکانها برای بازدید در بالی - قسمت دوم

اندونزی با 17000 جزیره از بهترین مقاصد گردشگری می باشد، یکی از آنها بالی میباشد که به جزیره خدایان ، مشهور است ، معابد زیادی هر گوشه ای از جزیره را تزئین می کنند. غواصی در صخره های مرجانی ، صعود از یک آتشفشان باستانی یا آفتاب گرفتن در طیف گسترده ای از ساحل فعالیت هایی است که کیتوانید از آن لذت ببرید ، بالی میتواند بخشی از بهشت را به هر بیننده ای ارائه دهد.

@title


کوه باتور :

کوه باتور گرچه مرتفع ترین نقطه در بالی نیست ، اما در یکی از چشمگیرترین مناظر جزیره واقع شده است. باتور با ارتفاع 1717 متری یک آتشفشان گاهی فعال است که شامل یک دریاچه و چندین دهکده است. صعود به بالای کوه باتور برای تماشای طلوع آفتاب یک فعالیت مردمی است. این یک صعود نسبتاً آسان است که هر کس می تواند طی حدود دو ساعت به قله کوه برسد.

@title


پورا لوور اولوواتو :

پورا لوور اولوواتو در شبه جزیره بوکیت در بخش جنوبی بالی واقع شده است ، پورا لوور اولوواتو یکی از نه معابد اصلی هندو در این جزیره است و در قرن یازدهم تأسیس شده است ، این معبد در حاشیه صخره سنگ آهک ساخته شده . اگرچه فقط کشیشهای هندو مجاز به ورود به داخل آن هستند ، اما بازدیدکنندگان از این مکان دیدن می کنند و از مناظر لذت می برند. در قسمت ورودی مجسمه های گانشاه قرار دارند و میمون های زنده در آنجا به چشم میخورند .

@title


لووینا :

بزرگترین منطقه تفریحی در سواحل شمالی بالی ، لووینا میباشد. با محاصره چندین دهکده کوچک ، این منطقه یک مکان محبوب برای غواصی است زیرا آبهای شمالی نسبت به مناطق جنوبی آرام تر هستند. اسکیت باز های محلی که از وسیله سنتی معروف به پراهو استفاده می کنند ، آماده هستند تا بازدید کنندگان را به بهترین مناطق غواصی ببرند. دریای آرام برای شنا و تماشای دلفین ها نیز مناسب است و این منطقه را به یک مقصد تفریحی ایده آل برای خانواده ها تبدیل کرده است.

@title


نوسا لمبونگان :

نوسا لمبونگان بخشی از استان بالی و یک جزیره ی کوچک است که در سواحل جنوب شرقی سرزمین اصلی بالی واقع شده است. این جزیره آنقدر کوچک است که بازدید کنندگان می توانند طی سه یا چهار ساعت در کل جزیره با پای پیاده گشت و گذار کنند ، نوسا لمبونگان یک مقصد محبوب سفر روزانه است. سواحل جزیره بیشترین بازدید کننده را به خود جلب می کند. ساحل قارچ در نزدیکی روستای جونگوتباتو با نام قارچ مرجانی به شکل قارچ میباشد و دارای شن و ماسه سفید پودری نرم و آبهای فیروزه ای شفاف است. بسیاری از مناطق اطراف نوسا لمبونگان نیز برای غواصی و تجربه زندگی دریایی با مرجان های سالم و بسیار مناسب تزئین شده اند

@title


ساحل سانور :

ساحل Sanur در روستای دنپاسار در جنوب شرقی بالی قرار دارد که مقصدی محبوب برای بازدید کنندگان است . نام مستعار آن "ساحل خروپف" است، اما ایت لقب ناعادلانه است ، زیرا در این استراحتگاه ساحلی تفریحات و برنامه های متنوع و زیادی وجود دارد. سانور علاوه بر ساحل ، دارای چندین مکان مهم تاریخی از جمله معبد Blanjong است که شامل ستون هایی حاوی کتیبه است که مربوط به قرن نهم است. موزه لو مایور در این نزدیکی میباشد ، زمانی در خانه آدریان ژان لو مایور ، هنرمند امپرسیونیست بلژیکی قرار داشت و بسیاری از آثار این هنرمند را به نمایش می گذارد.

@title