دیدنی های بالی

بنیامین پرواز در این مقاله لیستی از بهترین جاذبه هایی که شما می توانید در بالی باردید کنید تا از سفر خود بهترین لذت را ببرید در اختیار شما قرار می دهد .

@title


دیدنی های بالی


معبد Tanah Lot

معبد Tanah Lot

معبد دریا نمادین بالی

تاناه لوت یکی از نمادین ترین معابد جزیره است که در بالای صخره قرار دارد و با امواج دریای آزاد که دائماً در برابر پایگاه آن سقوط می کند احاطه شده است. این معبد روز به روز در مقابل اقیانوس آبی و آسمان ، چشم انداز است ، اما صحنه در هنگام غروب آفتاب با درخشش خود یکی از بهترین و خیره کننده ترین تصاویر را از بالی ارئه میدهد.Tanah Lot ادای احترام به ارواح نگهبان دریا و همچنین در میان معابد مهم دریایی بالی است. سایت ساحلی با زیارتگاه های کوچکتر و امکانات تفریحی بازدیدکنندگان مانند مغازه ها ، پارک فرهنگی که به طور منظم نمایش های رقص برگزار می شود ، رستوران هایی که با یک منظره به یاد ماندنی می توانید از یک غروب خورشید لذت ببرید.

@title


معبد اولوواتو

معبد اولوواتو

معبدی بلند بر روی یک صخره

اولوواتو یکی از مهمترین معابد دریایی بالی است که در حاشیه صخره ای بلند در شبه جزیره بوکیت در جنوب غربی جزیره قرار دارد. روز به روز می توانید منظره ای زیبا از بالای دیوارها و مرزهای صخره ای معبد ببینید و گاهی اوقات ماک های بلند و خاکستری را مشاهده کنید که در جنگلهای اطراف ساکن هستند در اواخر بعد از ظهر ، می توانید برای غروب خورشید چشمگیر منتظر بمانید ، یا جایی ، در آمفی تئاتر که رقص های آتش Kecak با غروب خورشید و اقیانوس به عنوان یک پس زمینه عجیب و غریب انجام می شود ، رزرو کنید. امواج زیر صخره و معبد به عنوان جزء بهترین و گشت و گذار بین المللی بالی شناخته شده است.

@title


معبد بساکیه

معبد بساکیه

"معبد مادر"

معبد بساکیه ، معبد مادر بالی ، در دامنه جنوب غربی کوه آگونگ قرار دارد ( بلندترین قله بالی ) . بساکیه بزرگترین مجموعه مجسمه های بالی است که شامل 18 پناهگاه جداگانه است که هر یک به گروه های مختلف تعلق دارد. آنها یک مجتمع مرکزی را با 3 معبد اصلی احاطه کرده اند که به هندو اختصاص داده شده اند ، یعنی شیوا ، براهما و ویشنو. بساکیه در سال 1995 به عنوان میراث جهانی معرفی شد . حداقل 70 مراسم یا جشن های مذهبی هر ساله در اینجا برگزار می شود ، زیرا هر زیارتگاه سالگرد خاص خود را دارد. بهترین زمان بازدید در اوایل صبح ها و عصرها است که مجتمع معبد بسیار ساکت تر است.

@title


تراس برنج Tegallalang

تراس برنج Tegallalang

دره پرشور اوبود

تراس های برنج Tegallalang یکی از بهترین منظره هایی است که می توانید هنگام خواب در Ubud از آن استفاده کنید. روستای Tegallalang درست از شمال از مرکز اصلی Ubud فاصله دارد. در امتداد جاده اصلی Jalan Raya Tegallalang ، غرفه های کنار جاده و فروشگاه های هنری وجود دارد که اقلام و انواع مختلفی از هیجانات را ارائه می دهند ، به همراه رستوران های کوچک که ناهار یا شام را با نمای عالی در دره عمیق و سرسبز ارائه می دهند.

@title


جنگل میمون اوبود

جنگل میمون اوبود

جنگل های سرسبز و پناهگاه حیوانات

جنگل میمون Ubud پناهگاه جنگلی طبیعی است . به طور رسمی جنگل میمون مقدس پادانگگال ، یکی از محبوب ترین جاذبه های اوبود است و به لطف یک برنامه مدیریت محور جامعه ، این مکان به خوبی حفظ شده است. علاوه بر تماشای میمون های بازیگوش در زیستگاه طبیعی خود و چرخیدن در سایبان ها می توانید پیاده روی در فضای خنک را در مسیرهای سنگفرش شده از طریق جنگل جوز کوهی انجام دهید. معابد زیبا باستانی با مجسمه های سرپوشیده ای که از خزه پوشانده شده اند نیز جنگل میمون را خانه خود می نامند.

@title