مکان های برتر دوحه | قسمت اول

با توجه به جاذبه های گردشگری دوحه ، تعطیلات شما در گوهر قطر مطمئناً به یاد ماندنی خواهد بود. و اینکه باردید از این مکان های پرطرفدار در دوحه را در برنامه سفر خود قرار دهید .


مکان های برتر دوحه | قسمت اول


موزه هنرهای اسلامی :

موزه هنرهای اسلامی واقع در پارک MIA در حوضه دوحه یک گوهر معماری است و به عنوان یکی از مکانهای شناخته شده برای بازدید در دوحه در نظر گرفته شده است. موزه هنر اسلامی با طراحی معمار مشهور جهانی ، I.Mi Pei ، موزه ای است که بزرگترین مجموعه هنر اسلامی را در جهان دارد. در حالی که این نقاشی ها از طیف 1400 سال از سه قاره جمع آوری شده اند، فضای داخلی با الگوهای هندسی دیدنی و جذاب جهان اسلام خیره کننده است که آن را به یکی از مکانهای دیدنی شبانه در دوحه تبدیل می کند.

@title


کورنیش :

یکی از بهترین مکانهای بازدید در دوحه کورنیش است. معروف ترین مکان بین واکرها ، دوچرخه سواران . Corniche یک تفرجگاه ساحلی است که خط ساحلی دوحه را در اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 1980 تغییر شکل داده است. مکانی ایده آل برای ورزش در صبح است ، همچنین باعث می شود جمعیتی که به دنبال منظره های دیدنی از افق شهر و غروب خورشیدهای زیبا در شب هستند به این مکان بروند .

@title


صوفی وقیف :

برنامه ریزی برای یک تور در شهر دوحه؟ اگر جواب شما بله است ، پس از بازدید از صوفی وقیف که محل اقامت و مکانی برای خرید و صرف غذا است ، از دست ندهید که معروف به یکی از بهترین جاذبه های دوحه می باشد ، می توان در کوچه ها قدم زد ، شگفتی های معماری را تحسین کرد ، خرید گلدوزی ، ادویه جات ترشی جات ، عطرها ، عود (بخور عجیب و غریب ساخته شده از آگاروود) و موارد دیگر.

@title


استادیوم بین المللی تنیس و اسکواش بین المللی خلیفه :

در دوحه جایی وجود ندارد که بسیار هیجان انگیز باشد زیرا مکان هایی مانند تنیس بین المللی خلیفه و ورزشگاه اسکواش با ارائه فعالیت های تفریحی کافی برای سرگرمی مسافران را روی انگشتان خود نگه می دارد. این ورزشگاه از 21 زمین تنیس تشکیل شده است و بهترین مکان که یک ورزشکار می تواند آن را تجربه کند.

@title


پارک آسپایر :

پارک آسپایر یکی از مکانهای ایده آل برای بازدید در قطر با خانواده محسوب می شود ، یکی از بزرگترین پارک های منطقه خلیج فارس و یکی از بهترین مناظر قطر است. یکی دیگر از جاذبه های پارک که برج ارائه می دهد برج مشعل یا همان برج آسپیراست. این ساختمان 300 متری حیرت انگیز است که به عنوان یک مشعل غول پیکر برای پانزدهمین بازی های آسیایی خدمت کرده است و اکنون یک هتل زیبا است. اطمینان حاصل کنید که هنگام برنامه ریزی تعطیلات خود ، آن را به برنامه سفر خود اضافه کنید زیرا یکی از بهترین مکان های بازدید در قطر در طول تابستان است.

@title