مکان های برتر دوحه | قسمت دوم

با توجه به جاذبه های گردشگری دوحه ، تعطیلات شما در گوهر قطر مطمئناً به یاد ماندنی خواهد بود. و اینکه باردید از این مکان های پرطرفدار در دوحه را در برنامه سفر خود قرار دهید .


مکان های برتر دوحه | قسمت دوم


دهکده فرهنگی Katara :

واقع در ساحل شرقی بین West Bay و Pearl ، دهکده فرهنگی معروف Katara که یکی از بهترین مکانهای بازدید در دوحه است به چشم می خورد . این مکان برای رویدادهای عظیمی مانند جشنواره فیلم دوحه تریبکا ، TEDx دوحه ، و جشنواره فیلم جوانان Ajyal مورد استفاده قرار میگیرد . ساختمان ها و امکانات موجود در دهکده فرهنگی به گونه ای تنظیم شده است که جلوه ای از چهره سنتی الفارج قطر را به نمایش می گذارد.

@title


مروارید :

مروارید در خارج از ساحل منطقه West Bay Doha ، جزیره مصنوعی است که به دلیل اولین دریاچه مصنوعی در سرزمین قطر وجود دارد ، بسیار مشهور است. این مکان برای گردشگران به عنوان یکی از مکانهای دیدنی در دوحه در نظر گرفته می شود ، گردشگران برای خرید در بسیاری از مغازه های رده بالا در منطقه ، یا به سادگی پیاده روی در کنار تابلوی زیبا با مشرف به مارینا ، از این مکان بازدید می کنند.

@title


موزه ملی قطر :

موزه ملی قطر دومین موزه بزرگ در دوحه است و طرحی چشمگیر از آثار باستانی را به گردشگران عرضه می کند. یکی از گشت و گذارهای مشهور دوحه ، این موزه معروف است که نمونه خوبی از فرهنگ عربی است. در سال 1980 جایزه آقاخان را برای توانبخشی معماری اسلامی کسب کرد. به عنوان یک جاذبه می توانید از آن لذت ببرید .

@title


فرهنگسرای اسلامی (FANAR) :

فرهنگسرای اسلامی در دوحه ، همچنین با نام Fanar در مسجد مارپیچ در نزدیکی سوق وقفی واقع شده است. این مرکز فرهنگی به عنوان یک سازمان خیرخواهانه فعالیت می کند و با هدف کمک به غیرمسلمانان از طریق فعالیت های مختلف از جمله نمایشگاه ها ، تورهای این مرکز و حتی دوره های عربی ، به اطلاع بیشتر در مورد اسلام و فرهنگ آن می پردازد. یکی از مکانهای ایده آل برای بازدید در قطر با خانواده ها ، فنار نیز در نزدیکی سوق وقیف و موزه هنر اسلامی است که می تواند با بازدید شما از FANAR نیز ترکیب شود.

@title


ساحل SEALINE

Resort Beach Sealine معروف به یکی از مکان های برتر برای بازدید در قطر در طول تابستان است. این تفرجگاه با آرامش ، در میان تپه های صحرای عربی در کنار آب های آبی دریای عرب واقع شده است. به غیر از لذت بردن از یک اقامت مجلل ، می توانید یک باتلاق تپه ای را در ساحل اجاره کنید و به دنبال dune bashing نیز بروید ، که هم یک ورزش محبوب هم برای قطری ها و هم برای مسافران است.

@title