دیدنی های نیویورک آسیا - سنگاپور

سنگاپور به عنوان زمین توصیف میشود ، یک ایالت کوچک که از درخشش خاصی برخوردار است. سنگاپور چیزی بیش از مراکز خرید ، هتل های لوکس و غذا خوری های خوب را ارائه می دهد. همچنین یک تاریخ پر جنب و جوش و مناطق مختلف قومی برای بازدید در آن وجود دارد ، به همراه بسیاری از جاذبه های خانوادگی و فضاهای عمومی دوست داشتنی که بازدید از این شهر را ارزشمند می کند. بنیامین پرواز جاذبه های گردشگری سنگاپور را به شما معرفی میکند :

@title


1. Marina Bay Sands :

مجموعه تفریحی پر طرفدار Marina Bay Sands شامل یک هتل لوکس با کیفیت بالا ، یک مرکز تجاری در داخل آن ، موزه ArtScience و Deck Observation Skypark Marina Bay Sands - میباشد که یک نقطه دیدنی در تمام شهر است. عرشه اسکایپارک و استخر که در بالای هتل قرار دارد بسار دیدنی است. فقط میهمانان هتل مجاز به استفاده از استخر نیستند، همه می تواند از آن استفاده کنند. از اسکایپارک می توانید باغها خلیج که 101 هکتار زمین به باغهای آبشار تبدیل شده را در افق چشمگیر ببینید. ظرافت ظریف و بی نظیر Marina Bay Sands ، وضعیت سنگاپور را به عنوان یک شهر بزرگ بین المللی در جنوب شرقی آسیا نشان می دهد.

@title


2. باغهای کنار خلیج :

هنگامی که این فضای سبز زیبا را مشاهده کردید دیگر نمی توانید از آن دور شوید. برای لذت بردن از زندگی گیاهی پر جنب و جوش و فرار از شلوغی شهر برای لحظه ای بسیار زیباست . خوشه هایی از سازه های نمادین ، ​که برای انجام عملکردهای سازگار با محیط زیست طراحی شده اند. سپس ، به سمت گنبد Cloud Forest بروید تا بلندترین آبشار سرپوشیده جهان را ببینید و کمی تنوع زیستی را ببینید و لذت ببرید.

@title


3. باغ های گیاه شناسی :

باغ های گیاه شناسی ارزش بازدید بسیاری دارند. سنگاپور نخستین نامزد میراث جهانی یونسکو را برای باغ های گیاه شناسی خود دریافت کره است. باغ های گیاه شناسی تکه هایی از میراث وحشی سنگاپور را حفظ می کنند. در اینجا ، یک مسیر پیاده روی به درختان میراث باغ منتحی می شود ، که به عنوان تلاش برای محافظت از گونه های درخت بالغ شهر می باشند .حتما از باغ ملی ارکیده که بسیار چشمگیر است بازدید کنید. سایر جاذبه هایی که باید بازدید کنید شامل اکو باغ ، اکو دریاچه ، باغ بونسای ، مجسمه ها و چندین باغ رسمی دیگر است.

@title


4. باغ وحش سنگاپور :

باغ وحش سنگاپور مکانی بسیار چشمگیر است. این مرکز تمیز و جذاب است و به نظر می رسد حیوانات با گیاهان سرسبز در فضای زیستگاهی مناسبی نگهداری می شوند. یک خانواده شامپانزه بزرگ ، گورخرها ، meerkats ها ، اژدها های کومودو ، موش های مول ، ببرهای سفید ، کانگوروها و بسیاری از موجودات دیگر در این باغ وحش وجود دارند. میهمانان می توانند غذا دادن برخی از حیوانات را مشاهده کنند. حداقل سه ساعت لازم است تا مسیر باغ وحش را طی کنید. برای یک تجربه منحصر به فرد در حیات وحش ، صبحانه باغ وحش سنگاپور را با Orangutans امتحان کنید. این تور شامل حمل و نقل به هتل شما می باشد ، به شما اجازه می دهد تا در یک گشت نیم روزی از باغ وحش از آن دیدن کنید و دارای یک آپشن اختیاری برای لذت بردن از صبحانه در شرکت اورانگوتان های بسیار دوست داشتنی باغ وحش است.

@title


5. خیابان باغ :

نمی توان به سنگاپور آمد و خرید کردن ، چشم پوشی کرد زیرا این شهر طراح های شیک برای شیک بودن در سطح جهانی است. منطقه Orchard Road مکان بسیار خوبی برای شروع یک خرید لذت بخش است، از محله ای که 22 مرکز و شش فروشگاه بزرگ داشته باشد ، چیزی کمتر انتظار نمی رود . همچنین چهار سالن سینما ، از جمله سینمای IMAX ، و تأسیس کارائوکه KTV که در این محله وجود دارد. اگر بعد از یک خرید لذت بخش از برند ها گرسنه شوید ، رستوران های بین المللی زیادی در این محله وجود دارند که غذاهای بین المللی را سرو می کنند.

@title