رستوران های معروف دوحه

دوحه شهری است که انواع مختلفی از تأثیرات فرهنگی و نوآوری ها را در کنار هم دارد ، بنابراین مجموعه ای از رستوراه های برجسته که میزبان سرآشپزهای مشهور جهان هستند در این شهر به چشم میخورد. در اینجا بنیامین پرواز پنج رستوران برتر دوحه با طیف گسترده ای از سبک های آشپزی را به شما معرفی میکند .


رستوران Market by Jean-Georges :

این رستوران در هتل W Doha با الهام از مفهوم آشپز ژان ژرژ ورونیچتن که یک آشپز اهل نیویورک است طراحی شده است و حس آشپزخانه خانوادگی را درد ، Market سعی می کند ترکیبی از طعم دهنده ها را با انواع ادویه جات و ترشی جات از مناطق اطراف ، به همراه خلاقیت در طعم غذا استفاده استفاده کند. در فضای مدرن و ظریف ، میهمانان می توانند غذاهایی مانند خرچنگ کباب عمانی ، سالمون پخته شده و سالاد انبه را میل کنند.

@title


رستوران Hakkasan Doha :

Hakkasan Doha واقع در باغ های هتل St Regis ، غذاهای خوبی را توسط آشپزهای ماهر مبپزد . این رستوران سرویس خود را در دو مکان خصوصی و سالن در فضای منحصر به فرد ارائه میدهد . در منوی این رستوران فهرستی شامل بشقاب های مورد علاقه می باشد که بسیار محبوب است مانند بخارپز ، پخته شده و سرخ شده . که نسبت به سلیقه خود میتوانید در فهرست مورد نظر غذای مطلوب خود را سفارش دهید . هم چنین هر جمعه شام متنوعی توسط آشپزهای این رستوران آماده میشود .

@title


رستوران Nobu Doha :

به عنوان بزرگترین رستوران در جهان معرفی شده است ، این رستوران در 2،415 متر مربع ساخته سده است و شامل بخش های ساختار معاصر خود در حاشیه دریایی ، خصوصی و چهار فصل است. بخشی از هتل چهار فصل دوحه به زیبایی و شکوه داخل رستوران می افزاید. در اینجا میهمانان می توانند غذاهای معروف سرآشپز نوبو ماتسوهیسا ، از جمله ساسمیمی و سیرویکی برجسته و طعم های معروف غذای دیگر سرآشپز را بچشند .

@title


رستوران Nozomi :

نوزومی ، برنامه های موسیقی جهانی و غذاهای معاصر ژاپنی را ارائه میدهد . این رستوران در باغ های مروارید واقع شده است و منظره ای از خلیج فارس را نشان می دهد. این رستوران انواع غذاهای متنوع سوشی را به همراه غذاهای دریایی ، تمپورا و گوشت و غذاهای دریایی دیگر را به صورت کباب شده تهیه ، سرو می کند. نوزومی هر جمعه و شنبه میزبان بسایر خوبی است.

@title