زندان هایی که به هتل های لوکس تبدیل شده اند

با کاهش نرخ جرم و جنایت ، کشورها در سراسر جهان متوجه زندان های متروکه خود می شوند و می توانند برای اقامتگاه گردشگران از آن استفاده کنند. در برخی از زندان ها امکانات چنان تغییر یافته اند که غیرقابل باور هستند که قبلا این مکان زندان بوده است ، هم چنین برخی دیگر از زیبایی هاص مکانی برخوردار هستند .

@title


زندان هایی که به هتل های لوکس تبدیل شده اند


هتل آلکاتاتز : کایزرسلاوترن ، آلمان

هتل آلکاتاترز در آلمان از سال 1867 تا 2002 زندان بود ، هنگامی که مرمت شد 56 اتاق برای مهمانان ساخته شد. شما می توانید در اتاقهای تازه بازسازی شده یا در یکی از "اتاقهای سلول" ، بخوابید که شامل قسمت های اصلی زندان میشود مانند : پنجره های خاردار و توالتهای مشترک . صبحانه زندان سنتی است نان و مربای نعناع سرو میشود .

@title


هتل کاتاجانوکا : هلسینکی ، فنلاند

هتل Katajanokka زندان سابق شهر بود که زندانیان در آنجا منتظر محاکمه خود بودند. امروزه ، این هتل هنوز دیوارهای آجری اصلی خود را حفظ کرده است و شامل رستوران است ، که در آنجا می توانید کتیبه های اصلی از زندانیان را بر وری دیوارها را ببینید. اتاق ها که با سبکی مینیمالیستی طراحی شده اند با ترکیب دو تا سه سلول ساخته شده اند و در اتاق های بزرگتر امکانات لوکس مانند سونا را برای گردشگران ارائه می دهد.

@title


هتل فور سیزن : استانبول ، ترکیه

به سختی می توان گفت که هتل فور سیزن در سلطان الاحمد در سال 1918 به عنوان یک زندان بوده است ، درهای چوبی قدیمی که به لابی منتهی می شوند از قسمت اصلی زندان بوده اند و حکاکی های یک زندانی در سال 1938 که جزئیات زندانیان اسامی را به تصویر کشیده است را می توان در یک ستون مرمر در داخل لابی مشاهده کرد. هتل اقامتی مجلل را در اختیار شما قرار می دهد و حیاط ورزش که مربوط به زندان بوده را به یک فضای غذا خوری زیبا در فضای باز تبدیل کرده اند و برج های نگهبانی به شفت های آسانسور تبدیل شده اند. علائه براین ، هتل فور سیزن نزدیک به برخی از بهترین دیدنی های استانبول مانند موزه هاگیا سوفیا و کاخ توپکاپی است.

@title


هتل Het Arresthuis : رورموند ، هلند

Het Arresthuis پس از افتتاح در سال 1862 به عنوان یکی از مرعوب ترین زندان ها شناخته شد. امروز 105 سلول از این زندان به 40 اتاق بزرگ تبدیل شده اند. طراحی مجدد اتاق ها به هتل شباهتی ندارد . می توانید در سونا و سالن بدنسازی هتل استراحت کنید ، در خارج از پاسیو و باغ گیاهان آن قدم بزنید ، یا برای یادگیری بیشتر در مورد تاریخچه آن ، در فضای زیبای هتل گشت و گذار کنید.

@title