زیباترین مکان های روی زمین

جهان مکانی باورنکردنی است و با سفر کردن با مکان های دیدنی و جذاب می توانیم آشنا شویم . تقریباً همه مقصدها شایستگی و جذابیت خود را دارند ، اما اماکنی وجود دارند که پدیده های چشمگیر طبیعی هستند و به سادگی نمیتوان از کنار آنها گذشت.با بنیامین پرواز همراه باشید :

@title


زیباترین مکان های روی زمین


دریاچه لوئیز ، کانادا :

دریاچه لوئیز در تابستان از آبهای فیروزه ای و آبی فریبنده ، در پاییز درختان طلایی هیجان انگیز به همراه مه ، در زمستان برف باشکوه ، و دریاچه یخ زده و سرسبز های بهار تشکیل شده است. زیباترین عکس های دریاچه لوئیز از جلو دریاچه در طلوع آفتاب تا اواسط صبح در تابستان گرفته شده است که منظره بی نظیری را میتوان ثبت کرد .

@title


تاج محل ، هند :

یکی از زیباترین نمونه های معماری ، تاج محل آرامگاهی خیره کننده اسلامی است که به یاد عشق امپراتور مغول شاه جهان بنا شده است. تاج محل هر ساله 2-4 میلیون بازدید کننده را به خود جذب می کند ، که ترافیک زیادی از پیاده روی را مشاهده میکنید مکان های مختلفی جهت ثبت تصاویر شمامناسب هستند، مانند باغ مهتاب ، کنار رودخانه یا پشت بام هتل های اطراف .

@title


باگان ، میانمار :

شهر باگان در شرق آسیا از معروف ترین شهرهای باستانی جهان با بیش از 800 سال قدمت میباشد . بیش از 2000 معبد و بتکده ها دراین شهر باستانی وجود دارد . زیبا ترین ممعروف ترین معبدها ، Shwesandaw Stupa و Shwegugyi هستند که از بهترین منظره ها برخوردارند .

@title


راین ، نروژ :

راین یک دهکده ماهیگیری عجیب و غریب است که در برابر کوه های عظیم ، قاطع و نیرومند قرار گرفته است. از هر نظر با شکوه و زیباست ، در هر شرایط آب و هوایی و در هر زمان از روز ، محیطی ایده آل به همراه فرصت های خلاقانه بی پایان را برای عکاسان فراهم می کند. تماشای شفق قطبی بسیار خیره کننده می باشد.

@title


Camps Bay ، آفریقای جنوبی :

Camps Bay ، یکی از بزرگترین سواحل کیپ تاون ، مکان شگفت انگیز دیگری برای سفر است زیرا به دلیل شن و ماسه سفید و رشته کوههای دوازده رسول به همراه ابرهای ضخیم سفید که دورتادور آنها را گرفته است بسیار دیدنیست . با پیاده روی در منطقه ، منظره بهتری از ساحل را میتوانید مشاهده کنید .

@title