علت تعداد ستاره های هتل ها

از رده بندی هتل ها اغلب برای طبقه بندی هتل ها با توجه به کیفیت آنها استفاده می شود. از هدف اولیه ستاره های هر هتل اطلاع رسانی به مسافران ، در مورد امکانات اساسی که می تواند از آن هتل انتظار داشته باشد ، اهداف رتبه بندی هتل به عنوان یک کل بر روی تجربه هتل گسترش یافته است.


هتل یک ستاره

یک هتل یک ستاره دارای اتاق های اساسی است که ممکن است فقط یک تختخواب و یک میز جانبی داشته باشند. حمام ها به احتمال زیاد با دیگران به اشتراک گذاشته می شوند . یک هتل یک ستاره به طور معمول هیچ گونه امکاناتی در محل نخواهد داشت و میز پذیرش هتل احتمالاً 24 ساعت باز نخواهد بود. از تلویزیون ، تلفن یا حتی خدمات روزانه هم نباید انتظار داشته باشید.

@title


هتل دو ستاره

یک هتل دو ستاره مطمئناً یک آپدیت از یک هتل یک ستاره است ، اما خیلی زیاد نیست. در هتل دو ستاره ، میز پذیرش احتمالاً 24 ساعت باز است. اتاقها احتمالاً دارای قفسه های لباس یا کمد ، تلفن و تلویزیون هستند ، هرچند که این تلویزیون می تواند کاملاً قدیمی باشد. یک حمام اختصاصی خواهید داشت ، اما فقط با دوش ، وان نیست. هتل خدمات زیادی را ارائه نمی دهد ، اما ممکن است شما یک صبحانه دریافت کنید.

@title


هتل سه ستاره

یک هتل سه ستاره خیلی ارزان یا خیلی فانتزی نیست؛ درست است مسافران می خواهند بدون نیاز به هزینه زیاد ، در اتاق خود احساس راحتی کنند. به طور معمول رستوران ها و کافه هایی در محل وجود دارند ، همچنین امکاناتی برای انتقال چمدان به اتاق مسافران وجود دارد. اتاق ها عموما بزرگتر ، راحت تر و دارای مبلمان بیشتر است.

@title


هتل چهار ستاره

هتل های چهار ستاره بسیار زیبا هستند و به محض قدم زدن در لابی و دیدن دکوراسیون متوجه این تفاوت خواهید شد. اتاق ها معمولاً بزرگتر و زیباتر هستند ، دارای یک تخت بزرگ ، گاوصندوق ، حمام و تلویزیون مدرن می باشند . هتل معمولاً دارای پارکینگ ، اسپا ، سالن بدنسازی ، استخر و خدمات مشابه است.

@title


هتل پنج ستاره

یک هتل پنج ستاره از کلیه امکاناتی که امیدوارید در هتل پیدا کنید ، برخوردار می باشد. هتل های پنج ستاره معمولاً دارای اسپا های مجلل و لابی های بزرگ هستند . هدایا و خدماتی را برای استقبال ارائه می دهند. اتاق معمولی دارای یک حمام بزرگ و دارای روکش سنگ مرمر است. بیشتر استراحتگاه های پنج ستاره دارای زمین های گلف ، زمین تنیس ، کلوپ های بهداشتی با مربیان شخصی و حتی خدمات مراقبت از کودکان هستند.

@title