پنج مورد از مجلل ترین شرکتهای هواپیمایی تجاری

پرواز با کیفیت و خوب از مهمترین فاکتورهای سفر می باشد ، مخصوصا در پرواز های طولانی مدت برخی از موارد مانند اتاق خواب و راحتی در پرواز بسیار مهم است ، اما بسیاری از موارد مانند آموزش کارکنان و کیفیت هوا به راحتی قابل اندازه گیری و سنجش نمی باشد ، اما در این پنج شرکت هواپیمایی مجلل تجاری که بنیامین پرواز به شما معرفی میکند تمامی خواسته های مهم از یک پرواز مشهود می شوند.


پنج مورد از مجلل ترین شرکتهای هواپیمایی تجاری


هواپیمایی ویرجین آتلانتیک

صندلی های لوکس و بسیار زاحت را به مسافران ارائه می دهد علاوه بر این مورد برخورد مناسب و مودبانه کارکنان پرواز بسیار چشم گیرست ، در پرواز های طولانی خدمات توسط پرنسل این ایرلاین لوکس به صورت مکرر انجام میشود . مسافران میتوانند با اتومبیل شخصی خود وارد فرودگاه شوند .

@title


هواپیمایی قطر

از لباس خواب های طراحی شده گرفته تا غذاهای سرآشپزهای مشهور ، که در این ایرلاین ارائه می شود . هیچ جزئیاتی در مورد مسافران از نظر ایرلاین قطر درجه یک غافل نیست. خطوط هوایی صندلی استانداردی را ارائه می دهد که به همراه سرویس تلفن همراه در هنگام پرواز ، حریم خصوصی و اتاق برای یک دوست در کابین شما قرار می گیرد. لوکس ترین پرواز را با قطر تجربه می کند یک مکان شخصی برای خود را دارید.

@title


هواپیمایی امارات

امارات اولین ایرلاین است که به مسافران درجه یک کابین خصوصی واقعی در پرواز ارائه می دهد. صندلی که به یک تختخواب تبدیل میشود و غذای بسایر با کیفیت به مسافران ارائه می شود . سرویس بهداشتی درجه یک دارای دوش است و مانند Virgin Atlantic ، مسافران می توانند با اتومبیل و یا موتور شخصی خود وارد فرودگاه شوند. امارات به طور مداوم یکی از گزینه های گران قیمت درجه یک است ، اما جزئیات باعث می شوند پرواز نه تنها لذت بخش باشد بلکه یک لذت مطلوب نیز محسوب می شود.

@title


هواپیمایی سنگاپور

مجموعه های هواپیمایی سنگاپور امکان حفظ حریم خصوصی کامل در یک کابین محصور را فراهم می کند که قابل جمع شدن است و دو صندلی در یک تخت دونفره قرار می گیرند. مسافران با خدمات استراحت لوکس و همچنین وعده های غذایی و نوشیدنی های مورد نیاز پذیرایی می شوند. حمام ها در مقایسه با امارات بسیار مطلوب تر است .

@title


هواپیمایی اتحاد

آیا تا به حال می خواستید در کابین بزرگتر از آپارتمان خود سفر کنید؟ نه ، اتحاد پروازهای خصوصی ارائه نمی دهد ، اما هواپیمایی با بهترین کارایی را دارد: Residence ، یک اتاق سه تخته با یک تخت دونفره دائم در اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن و یک حمام اختصاصی خصوصی با دوش می باشد . مسافرانی که یک مجموعه را رزرو می کنند ، می توانند از امکانات یک بوفه ، اسپا و یک سرآشپز استفاده کنند.

@title