هتل های غیر معمول در جهان - قسمت اول

هتل های غیر معمول در جهان وجو دارند که تجربه جدیدی از یک سفر را به شما میدهند، اقامت در درختان جنگل ، اتاق های زیر آب و ... میتوانند بسایر هیجان انگیز باشند. در اینجا بنیامین پرواز تعدادی ازین هتل های عجیب و غریب را به شما معرفی میکند :

@title


مانتا ریزورت ، جزیره پمبا ، زنگبار :

Manta Resort با ویلاهای ساحلی خود در یک جزیره دورافتاده که با آب احاطه شده است ، اقامتی منحصر به فرد خواهد بود. اما اتاق زیر دریا را رزرو کنید و در زیر سطح آب بخوابید زیرا ماهی های صخره ای رنگارنگ از پنجره های بزرگی در اطراف تختخواب شما عبور می کنند. در شب ، چراغهای روشنایی می توانند به راهی برای جذب ماهی ها تبدیل شوند. کف سطح دریا دارای یک اتاق نشیمن و در قسمت بالای سطح دریا یک حمام ساده است ، و فضای داخلی پشت بام مناسب برای حمام آفتاب گرفتن و یا برای مشاهده راه شیری در شب بسیار مناسب است.

@title


تاج طلایی لوین ایگلوت ، لوی ، فنلاند :

تاج طلایی لوین ایگلوت شامل 18 کابین شیشه ای که در آن زوج ها یا خانواده ها قرار دارند ، میباشد. هر کابین شیشه ای در شش مایلی شهر توچوی لوی واقع شده است، ودارای آشپزخانه ای مجهز ، حمام و یک تخت دونفره با مختصات قابل تنظیم برای مشاهده شفق شمالی است. برای جلوگیری از سرمازدگی شیشه ها عایق بندی شده و گرم می شوند و پرده ها باعث حفظ حریم خصوصی می شوند. از شومینه و گرمایی که دارد در یک خانه کوچک و روستایی لذت ببرید.

@title


غار کوکوپلی ، فارمینگتون ، نیومکزیکو :

غار کوکوپلی شامل تختخواب به همراه صبحانه است. میهمانان از پله های ورودی به 70 طبقه پایین تر از قسمت بالای مزاع می روند ، جایی که یک غار دایره ای 1700 متر مربعی را پیدا می کنند که توسط زمین شناس بروس بلک ، بررسی شده است. آن غار به یک اقامتگاه کامل با یک حمام جکوزی و آبشار ، آشپزخانه کامل ، اتاق نشیمن با شومینه و اتاق خواب و بالکن با منظره چشم انداز وسیع کویر تبدیل شده است. از اینجا ، میهمانان می توانند روزانه به چهار مقصد گردشگری مانند پارک های ملی چاکو کانیون یا پارک های ملی مسا ورد سفر کرده و از سفر خود لذت ببرند.

@title


هتل Costa Verde ، Provincia de Puntarenas ، کاستاریکا :

هتل کاستاریکا از شهرت زیادی برخوردار است و علت آن اینست که میهمانان می توانند شب را در یک بوئینگ 727 مربوط به سال 1965 که به یک مهمانخانه لوکس دو خوابه تبدیل شده است ، بگذرانند. شکل بدنه هتل دست نخورده است ، فضای داخلی کاملاً با چوب ساج محلی پوشیده شده است. پنجره ها در سراسر هواپیما منظره جنگل و اقیانوس را ارائه می دهند ، که روی تکیه گاه هایی قرار دارند . اتاق ها دارای تهویه هوا هستند و هر کدام حمام مخصوص به خود را دارند. در آشپزخانه شام ​​بخورید و از فضای داخلی هتل لذت ببرید.

@title