هتل های غیر معمول در جهان - قسمت دوم

اقامت در هتل های عجیب غریب یک تجربه سفر است که حتما فراموش نخواهید کرد . هر روز هتل های عجیب و غریبی به وجود می آیند. حتی بعد از ماندن در بعضی از آنها ، هنوز هم نمی توانید باور کنید که آنها واقعی هستند. بنیامین پرواز هتل هایی را به شما معرفی میکند که نه تنها محلی برای اقامت هستند بلکه میتواند نقطه برجسته ای در تجربه سفرهای شما باشد .

@title


1. هتل V8 در اشتوتگارت ، آلمان

در هتل V8 تویوتا می توانید یک اتاق خواب که مانند یک گاراژ کوچک و یک ماشین مرسدس بنز ببینید. هر اتاق با اتومبیل های کلاسیک مضمون می شوند ، به این معنی که می توانید شب را در صندلی عقب یک ماشین بگذرانید. که بسایر جالب و شگهت انگیز است ، این اتاق ها به تمام سرویس های لازم مجهز می باشند .

@title


2. La Villa Hamster در نانت فرانسه

در هنگام ورود به لا ویلا همستر ، به شما ماسک های با طرح همستر داده میشود که بپوشید. اینجا همه چیز در رابطه با روحیه همستر ها می باشد وقتی که شما در یک محل غول پیکر که مربوط به همسترهاست و برای انسان ها شبیه سازی شده است می خوابید تجربه بی نظیری از اقامت را در اختیار شما قرار میدهد . یک چرخ همستر به اندازه بزرگ که سرگرمی های مداوم را برای شما فراهم می کند و مطمئناً اقامت در La Ville Hamster عالی است .

@title


3. هتل آریائو آمازون تاورز در ایراندوبا ، برزیل

هتل آریائو آمازون واقع در رودخانه Negro ، بلندترین و بزرگترین هتل در کل آمازون است.تقریبا جالبترین خانه درختی سیاره است. مانند خانه درختی هایی که در کودکی آرزوی حواب در آنها را داشتیم اما میتوانیم با تجزیات کامل تری اقامت دلنشینی را در هتل آریائو آمازون تجربه کنیم .

@title


4. هتل موزه در کاپادوکیا ، ترکیه

لازم نیست فرد فلینستون باشید که در یک غار بخوابید. منطقه کورپادوکیای سورئال ترکیه بسیار شبیه ماه است ، پر از دودکش ها و غارهای عجیب و غریب می باشد . هزاران سال پیش ، راهبان در غارها زندگی می کردند و دیگران را موعظه می کردند. اکنون آنها به هتل های بوتیک تبدیل شده اند که بهترین هتل موزه است. دیوارها ، سقف ، کف ... همه چیز همان غار اصلی است.

@title


5. پالاسیو د سال در یونی ، بولیوی

پالاسیو د سال سازگار با محیط زیست می باشد و این سازگاری به معنای استفاده از مواد در دسترس محلی است. برای ایجاد این هتل عجیب یک میلیون بلوک نمک مصرف شده است . که در واقع ساخت این هتل چالش در برابر نحوه قرار گرفتن این بلوک ها در بزرگترین آپارتمان های نمکی جهان چالش برانگیز نبود . اما اقامتی شگفت انگیز را تجربه خواهید کرد .

@title