هواپیمایی های غیرمعمول و عجیب و غریب که واقعاً وجود داشته اند

هر از گاهی ، خطوط هوایی سعی کرده اند کاری متفاوت انجام دهند که در واقع برای مسافران کاملاً عجیب و خنده دار بود اما درست است. بگذارید به شما نشان دهیم که چه کاری انجام داده اند برای متفاوت بودن .


هواپیمایی های غیرمعمول و عجیب و غریب که واقعاً وجود داشته اند


Eva Air – The Hello Kitty Jet

این جت های طراحی Hello Kitty توسط EVA AIR طراحی شده و به بازار عرضه شده اند تا سرگرمی پرواز را به خود جلب کنند و برای مسافران خاطره انگیز باشند. نه تنها هواپیما بلکه مسافران در هنگام ورود ، خدمه کابین از لباس Hello Kitty استفاده می کنند. شما می توانید این پروازها را در مسیرهای انتخابی از پرواز به بانکوک و تایپه از طریق بانکوک از فرودگاه لندن هیترو مشاهده کنید.

@title


شرکت هواپیمایی عجیب آلمان

هیچ تردیدی وجود ندارد که آلمانی ها مشکلی برای ایجاد ناامیدی نداشته اند. در سال 2008 ، یک آژانس مسافرتی آلمانی نخستین شرکت هواپیمایی جهان را برای مسافرت با مسافر در یک سفر تابستانی از شهر آلمانی ارفورت به یک تفریحی محبوب در دریای بالتیک راه اندازی کرد.

@title


La Compagnie

این عجیب و غریب نیست بلکه کاملاً واقعی است. این خط هوایی فرانسوی مستقر در پاریس فقط بین پاریس و نیویورک پرواز می کند ، اما صندلی های ماساژ که شامل تختخواب ، غذای بسیار لذیذ و سرگرمی هایی با دستگاه های سامسونگ برای هر مسافر فراهم میسازد .

@title