واقعیت های جام جهانی 2022 - قطر

از زمان های قدیم ، جام جهانی فیفا یکی از محبوب ترین و تماشایی ترین مسابقات بین المللی فوتبال بوده است. این بازی ها که برای اولین بار در سال 1930 برگزار شد ، بسیار طولانی بود و وقتی هواداران فوتبال بسیار مشتاق و هیجان زده برای بیست و یکمین دوره بازی های آینده در سال 2018 در روسیه برگزار می شدند.

@title


هزینه قطر برای جام جهانی

بدیهی است برای اجرای جام جهانی بین المللی فیفا که حدود 138 میلیارد پوند (220 میلیارد دلار آمریکا) برای قطر تخمین زده می شود ، مقادیر زیادی پول لازم است. انتظار می رود که یک شهر به نام "Lusail" در اطراف استادیوم ساخته شود که میزبان مسابقات افتتاحیه و بازیهای پایانی باشد ، از جمله هزینه های تأسیسات ، حمل و نقل ، ساخت استادیوم با تهویه مطبوع ، امکانات آموزشی نیازمند پول بسیار زیادی در این کشور خواهد بود . این مبلغ 60 برابر چیزی است که آفریقای جنوبی در مسابقات بین المللی فیفا 2010 صرف کرده بود. برخی گزارش ها حتی حاکی از آن است که برگزارکنندگان از هیئت فیفا خواسته اند به جای 12 ورزشگاه 8-9 ورزشگاه را تصویب کند .

@title


وضعیت آب و هوا در قطر

شرایط آب و هوایی در قطر برای همه شناخته شده است. تابستانهای خشک ، مرطوب و بسیار گرم که بسیار دشوار است ، همانطور که مشخص است ، جام جهانی فیفا همیشه در خارج از فصل اروپا در ژوئن و جولای برگزار می شود ، اما به دلیل آب و هوای سخت قطر است که بازی ها باید به زمستان موکول شوند.

@title


اولین بار FIFA در یک کشور عرب

تاریخ زمانی باید رقم بخورد که قطر میزبان بیست و دومین دوره مسابقات فیفا باشد زیرا این اولین بار است که جام جهانی در خاورمیانه و در یک کشور عربی و یک کشور مسلمان برگزار می شود. مسئولان آن زمان فیفا از جمله رئیس جمهور ، سپ بلاتر ایده داشتن جام جهانی در جهان عرب را تأیید کردند. در مورد ،آنها 22 کشور دارند و هیچ فرصتی برای برگزاری مسابقات ندارند. "و سپس هنگامی که قطر پیشنهاد میزبانی را کسب کرد ، این خبر در 2 دسامبر 2010 منتشر شد و اعلام شد که قطر میزبان جام جهانی 2022 فیفا خواهد بود.

@title