کشور روسیه کشور تزارها

مسکو، پایتخت روسیه، بزرگترین شهر قاره اروپا است.


مسکو در چه قاره ای است ؟

مسکو مراکز اصلی سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و علمی روسیه و اروپای شرقی است همچنین بزرگترین شهر به طور کامل در قاره اروپا است.

@title


مردم روسیه چه سنتهایی دارند؟

مردمان روسیه هنوز تعطیلات بت پرستان را جشن می گیرند بسیاری از مردم به عناصر و اصولهای متعدد معتقدند.

مسیحت به روسی ها تعطیلات زیادی داده است عید پاک و کریسمس و ایوان تویالا و سنت ها هم از قدیمی ها از نسل به نسل انتقال داده می شود.

@title


دین روسیه چیست؟

روسیه یک ملت چند قومی و چند گرا است مسیحیت ارتدکسی است اسلام 5 درصد کاتولیک و پروتستانتیسم ویهودیت وبودیسیم توسط 1 درصد از جمعیت دینی روسیه را تشکیل می دهند.

@title


محبوب ترین دین روسیه و زبان مردم روسیه چیست؟

در سال 2016 یک نظر سنجی از خود مردم روسیه که تقریبا 1000 نفر بوده اند را مصاحبه کردند که 63 درصد از آنان مسیحت را قبول داشته اند و اظهار داشتند که آنان مسیحان ارتدکسی هستند و 1 درصد اظهار داشتند که کاتولیک هستند.

@title


در روسیه چه لباسهایی می پوشند؟

روس ها تمایل دارند بهترین چیزها را بپوشند. آنها بیشتر از شلوار جین استفاده می کنند زنان آن بیشتر از شلوار دامن و مردانشان بیشتر از شلوار جین استفاده می کنند.لباسهای آنان شامل ژاکت و پیراهنی با آستین بلند و آستین کوتاه می باشد.

@title


چه کسی مسئول روسیه است؟

در 9 اوت 1999 پوتین به عنوان یکی از سه معاون اول نخست وزیری منصوب شد و بعد از آن روز رئیس جمهور یلتیسین نخست وزیر دولت فدراسیون روسیه شد یلتیسین همچنین اعلام کرد که می خواهد پوتین را به عنوان جانشین خود انتخاب کند.

@title


پادشاه روسیه با چه نامی شناخته می شود؟

حاکم مسکو به عنوان امپراطور مکزیکیان و امپراطوری رم مقدس در سال 1514 به رسمیت شناخته شد. با این حال روس به طور اسمی به عنوان (تزار روسیه) به نام ایوان بود. به عنوان شاهزاده بزرگ روسیه در سال 1547 میلادی شناخته شد.

@title


آیا پوتین ثروتمندترین مرد جهان است؟

پوتین در فاصله ای قابل توجه از بیل گیتس قرار دارد که بر اساس بلومبرگ ثروتمند ترین مرد جهان است که ارزش خالص آن 84 میلیارد دلار است. یک منتقد کمتر قابل اعتماد می گوید ارزش واقعی پوتین 200 میلیارد دلار است.

@title


ارزش خالص پوتین چقدر است؟

بسیاری از برآوردها به طور کلی در میلیاردها دلار است در سال 2015 بیل برادر مدیر عامل سابق در روسیه و منتقد اصلی پوتین ارزش خالص رئیس جمهور را 200 میلیارد دلار تخمین زد این تخمین احتمالا او را ثروتمند ترین فرد در سال 2018 معرفی می کند.

@title


تعطیلات روسیه چیست؟

تعطیلات عمومی کشور روسیه در سال 2018

روز تعطیلات روسیه

جمعه 5 ژانویه تعطیلات بانکی

یکشنبه 7 ژانویه روز کریسمس ارتدکسی

جمعه 23 ژانویه دفاع از سرزمین مادری

پنجشنبه 8 مارس روز زنان

@title


ثروتمند ترین کشور دنیا کدام است؟

1-قطر ثروتمندترین کشور جهان است درآمد آن سرانه 927/124 دلار می باشد.

2-نماد ثروت لوکوامبورگ جایگاه را با تولید ناخالص داخلی سرانه از 109191 دلار به دست می آورد.

@title


فقیرترین کشورها در جهان کدام کشورها است؟

از سال 2016 تا سال 2018

1-DRC 2

2-موزاسبیک

3-اوگاندا

4-تاجیکستان

@title