گردش در اسپانیا

اسپانیا برای کسانی که میخواهند سفری متفاوت داشته باشند بسایر مناسب است زیرا از بناهای باستانی به جا مانده از رومیان و مورها ، قلعه های قرون وسطایی داخلی ، دهکده های سفید داخل اندلس ، یا شهرهای پر شور و نشاط بارسلونا و مادرید که ترکیبی عالی از جاذبه های فرهنگی در اسپانیا میباشد میتوانند لذت ببرند. هم چنین سواحل پر زرق و برق بیشماری وجود دارد که ساحل اسپانیا را نشانه گرفته اند. بنیامین پرواز در اینجا نگاهی به بهترین جاذبه های گردشگری اسپانیا می اندازد با ما همراه باشید :

@title


الهامرا :

قلعه ، کاخ و باغ جزئی Alhambra در فلات مشرف به شهر گرانادا در جنوب اسپانیا واقع شده است. این کاخ در قرن 14th توسط سلاطین ناصدر ساخته شده است. Alhambra اکنون یکی از جاذبه های مهم توریستی اسپانیا است و بازدید کنندگان زیادی برای دیدن الحمرا به گرانادا می آیند.

@title


مسجد کوردوبا :

مسجد کوردوبا یک ساختمان جذاب است که به جنگل ستون ها و قوس های داخل سالن اصلی معروف است. این مکان در ابتدا یک معبد رومی بود ، سپس تبدیل به یک کلیسای ویسیگوت شد. بعد از آن، کلیسای جامع در مرکز ساختمان بزرگ موریس ساخته شد . بسایری از گردشگران از این مسجد بازدید میکنند .

@title


ساگرادا فامیلیا :

Sagrada Familia یک کلیسای بزرگ کاتولیک رومی در بارسلونا است و یکی از پر بازدیدترین جاذبه های توریستی اسپانیا است. این طراحی توسط آنتونی گائو ، معمار کاتالونی انجام شده است که تقریباً 40 سال تا زمان مرگش در سال 1926 بر روی این پروژه کار کرده است. ساخت باسیلیکا در سال 1882 آغاز شد و هنوز به پایان نرسیده است.

@title


ایبیزا :

ایبیزا یکی از جزایر زیبا در دریای مدیترانه ، ساحل اسپانیا است. این جزیره یکی از محبوب ترین قسمت های مهمانی در سراسر اروپا می باشد. در طول تابستان ، جمعیت این جزیره دو برابر می شود زیرا گردشگران برای لذت بردن از کافه های ساحلی و رستوران ها به ایبیزا می روند.

@title


کوئنکا :

کوئنکا بین مادرید و والنسیا ، نمونه ای شگفت انگیز از یک شهر قرون وسطایی است که در قسمت های شیب دار یک کوه ساخته شده است. بسیاری از "خانه های حلق آویز" درست تا لبه صخره ساخته شده اند ، و کوئنکا را به یکی از شهرهای دیدنی در اسپانیا و یک گوهر در استان Castilla La Mancha تبدیل کرده است.

@title